Nauka języków

Jak Twój mózg lubi uczyć się języków? Efektywnie? Z przyjemnością? Trwale? Czy wcale?

A ile czasu straciłaś/straciłeś na bezowocne uczenie się metodą, która do Ciebie w ogóle nie pasuje?

Ile razy czułaś/eś blokadę i głos grzązł Ci w gardle i żadne słowa nie wyszły z Twych ust?

Zapraszam dorosłych na Coaching Językowy, w nurcie Neurodydaktyki i Rozwoju Osobistego.

WAŻNE! Skontaktuj się z nami, jeśli naprawdę chcesz doświadczyć prawdziwej, głębokiej transformacji, poszerzając przy tym zakres swoich umiejętności. Nasze kursy są dedykowane osobom wysoce zmotywowanym i świadomym odpowiedzialności za podejmowane działanie. Dziękujemy.

Gotowa? Gotowy? Zatem czytaj dalej…

Polska to taki kraj, którego mieszkańcy mają ogromną wiedzę, jednak bardzo często nie potrafią jej wykorzystać. Uczą się języków przez lata, lecz kiedy obcokrajowiec zapyta ich o drogę, uciekają z poczuciem wstydu i wściekłości na siebie. To niestety często opowiadana nam historia. Polacy chcą wszystko zrobić jak najlepiej, być perfekcjonistami, mówić elokwentnie w obcym języku i najlepiej jeszcze z akcentem nie do rozpoznania. A z drugiej strony, odciągają ich od tego przeróżne sprawy, ważne oczywiście, ale zwykle należące jednak do kategorii ‚autosabotaż’ – zostaw, nie rób, nie męcz się, jest dobrze tak jak jest, pilnuj kasy! Słyszą takie wewnętrzne głosy… Czyje? Wewnętrznego programatora, któremu nie w smak jest wydatkowanie energii…

I co się zwykle dzieje potem? Nic. Nie mówią. Tak jak ja, kiedy po studiach wyjechałam do Anglii. Nie byłam w stanie sprostać presji perfekcjonizmu oraz poczucia bycia ocenianą. To mnie zablokowało na kilka lat. Odblokowałam się dużo później, kiedy zrozumiałam kilka podstawowych spraw, kiedy dotarło do mnie to, co się ze mną działo. Zaczęłam te kwestie studiować. Teraz dzielę się tą wiedzą, która uwolniła mnie od wycofania, wstydu, podziurawionej ambicji, niespełnionych marzeń… Chcesz czekać te kilka(naście?) lat, czy chcesz zająć się tym od razu?

Zapraszamy na lekcje języka angielskiego, którym towarzyszy duch coachingu językowego. Towarzyszą im również osiągnięcia neurowiedzy, szczególnie neurodydaktyki i neurolingwistyki. Jest to nowatorskie podejście do procesu nauczania i uczenia się. Oparte jest na zasadzie synergii, gdzie dwie jakości, dając trzecią – rozwijają ją kilkukrotnie! Tutaj 1+1=7, a nawet 10! Nauka prowadzona jest w świetnej atmosferze i pod czujnym okiem profesjonalistów – praktyków.

To nowe podejście – rozwój osobisty z nauką języka angielskiego – niesamowite możliwości, nie sądzisz? Wspaniałe efekty w kilku dziedzinach na raz! To ogromna oszczędność czasu, energii i finansów. Nie tylko udoskonalisz umiejętności językowe, ale zdecydowanie polepszysz jakość życia, postrzegania rzeczywistości i rozumienia samej/samego siebie. Dlaczego? Ponieważ tak, jak robisz cokolwiek, tak robisz wszystko. Jak podejdziesz do angielskiego, tak będziesz podchodzić do innych dziedzin życia. Jak chcesz przeżyć własne życie? W strachu czy odwadze? Twój wybór!

Zapraszamy na program ‚Coaching językowy z angielskim’!

Spotkania rekrutacyjne prowadzimy jeszcze w tym tygodniu.

Grupa max. 4-osobowa:

  • wtorki i czwartki – nowy nabór – zajęcia od 11:00-12:30,
  • wtorki i czwartki – nowy nabór – zajęcia od 14:00-15:30,
  • poniedziałki i środy – zajęcia od 12-13:30

 

Sesje indywidualne:

 

ZAPRASZAMY!!